بارگزاری

درباره ما

قالیشویی معتمد به‌عنوان اولین کارخانه قالیشویی در تهران با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش‌های دستبافت، ماشینی، خارجی، تابلو‌فرش با تثبیت رنگ و بدون ایرادات احتمالی و ارائه تضمین شستشو یکی از بهترین‌هاست !

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

تماس بگیرید

02166271007

ایمیل

info@motamedghali.ir

آدرس

بهترین و متعهد ترین قالیشویی در تهران

صفحه درباره ما

قالیشویی و مبلشویی معتمد با بیش از نیم قرن تجربه ی حرفه ای و محبوبیت در شهر تهران و با بهترین تچهیزات در شستشوی فرش و مبلمان آماده خدمت رسانی به همشریان گرامی می باشد
قالیشویی و مبلشویی معتمد از 50 سال پیش تا امروز  آماده خدمت رسانی به مردم عزیز تهران بوده است و مشتریان دائمی ما گواه بر اعتماد مشتریان به ما می باشد اگر در مناطق۲۲ گانه ی تهران زندگی می کنید و نیاز به خدمات قالی شویی و یا شستشوی مبل دارید فقط کافیست با قالی شویی معتمدتماس بگیرید شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی ،تمام ابریشمی و یا گل ابریشمی، پشمی و … با بالاترین کیفیت انجام می شود. همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستباف،خدمات رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بیدزدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام می گیرد. شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهار خوری ، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین ( با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاه های مخصوص خشکشویی صورت می گیرد.و پس از شستشوی مبل یا خوشخواب با دستگاه وکیوم مخصوص مبل،تا حد امکان خشک می شود.نم خفیفی روی مبل یا و.... باقی می ماند که ظرف چند ساعت پیش رو با توجه به دمای اتاق خشک خواهد شدمراقبت از فرش ها امری ضروری در خانه های ماست شستشوی قالی و فرش و ترمیم و تعمیر آن از جمله خدمات مرتبط با قالی و فرش است عوامل مختلفی می توانند باعث وارد آمدن آسیب به فرش و قالی شوند. رفوی فرش از جمله فعالیت های بسیار تخصصی است که متخصصان آن باید مهارت بالایی داشته باشند تخمین هزینه های مربوطه هم به عوامل متعددی مثل تعداد فرش ها اندازه محل های نیازمند رفو نوع فرش و نوع آسیب وارد شده بستگی دارد اینجا تعدادی از آسیب های رایج قالی و فرش را نام می بریم:


رفوگری فرش در کارخانه ی قالیشویی معتمد ۱- بیدخوردگی بیدخوردگی معمولا برای فرش هایی اتفاق می افتد که در فضاهای بسته و بدون جریان هوا و بدون تردد هستند به همین دلیل معمولا فرش های در حال استفاده در خانه ها دچار این مشکل نمی شوند اما فرش ها و قالی هایی که در انباری ها نگهداری می شوند بسیار مستعد دچار شدن به این مشکل هستند. ۲- پوسیدگی عدم توجه به شستشوی دوره ای یا رطوبت زیاد از عواملی هستند که معمولا باعث پوسیدگی در قالی و فرش می شوند بنابراین توصیه می شود که اگر چیزی روی فرش ریخت به سرعت تمیزش کنید برای این کار هم می توانید برخی از مطالب بلاگ سنجاق در این مورد را مطالعه کنید و هم به سادگی از خدمات قالی شویی استفاده کنید. ۳- ساییدگی معمولا به دلیل فشارهای مداوم یا استفاده زیاد و طولانی مدت از فرش ایجاد می شود که پرزها کم کم از بین می روند و آنچه می ماند چله های فرش است. ۴- پارگی حمل و نقل اشتباه یا وارد آمدن ضربه به وسیله اجسام تیز یا سایر عوامل می توانند باعث ایجاد پارگی در قالی و فرش شوند بنابراین در هنگام جابجایی و حمل و نقل فرش نیز توجه به نکات ساده می تواند سلامت فرشتان را تضمین کند. ۵- سوختگی سقوط ذغال گداخته یا سیگار روشن، کبریت و از این دست منجر به ایجاد سوختگی در فرش می شود اگر میزان سوختگی کم باشد اصلاح آن آسان تر و اگر سوختگی شدید باشد ترمیم و رفوی آن قدری دشوار می شود. ۶-رنگ برداری و لکه برداری ریختن رنگ، جوهر، لاک و موادی از این دست فرش و قالی را نیازمند لکه گیری می کند. ۷- خرابی ریشه ها به دلیل عدم مراقبت صحیح ریشه ها می توانند پوسیده و پاره شوند که این اتفاق سلامتی فرش را به مخاطره می اندازد. ۸-شیرازه یا زیگزاگ دوختن یک نوار چرمی در زیر قسمت ریشه ها می تواند باعث حفظ سلامت ریشه ها و جلوگیری از سر خوردن فرش روی سطوح صیقلی شود.